Enneagram Alt Tipler Eğitimi

Enneagram Alt Tipler Eğitimi Enneagram’ın insanın yapısını derinlemesine açıklayabilme kapasitesinin önemli bir kısmı da Alt Tiplerden ileri gelir. Temel Enneagram eğitiminde anlatılan dokuz kişilik tipinin kendi içerisinde tekrar üçe ayrılması ile ortaya çıkan 27 tipe Alt Tipler ya da İçgüdüsel

Read more
Mizaç Merkezli Öğretmenlik Eğitimi

Çok Yakında! Mizaç Merkezli Öğretmenlik Eğitimi çok yakında sizlerle olacak. Ön Kayıt için aşağıdaki telefon numarasından veya WhatsApp üzerinden bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Whatsapp Bilgi Hattı: +90 555 759 73 45 MESAJ YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Read more
Enoksis

Eğitime ‘mizaç merkezli’ perspektif sunan, yeni, özgün ve nitelikli bir eğitim yaklaşımıdır. Mizaçların farklılıklarını esas alır ve mizaç merkezli rehberlik süreçlerinden oluşur.

Read more
Enrehet

Enrehet, Rehber Öğretmenler için tasarlanmış bireysel ya da grup halinde uygulanabilen, mizaçlar özelinde hazırlanmış Rehberlik Etkinlikleri’dir.

Read more
Test

ENOKSİS’in test kısmında öğrencilerin mizaç tiplerinin tespiti gerçekleştirilir.

Read more
Eğitimler

Bu eğitimler, doğuştan getirdiğimiz mizaç özelliklerini bilmek ve daha yakından tanıyabilmek için gerçekleştirilir. Enneagram eğitimleri ile insanlar potansiyel imkan ve kabiliyetlerinin farkına varır. Bu potansiyellerini geliştirebilme ve risklerini iyileştirebilme imkanına sahip olur.

Read more

EPOSTA ABONELİĞİ